DANIŞAN YORUMLARI 3.Sayfa


3.yıldır.evliyim cook sıkıntılar. Cektim ve benim için 3 yıl bomboş. Geçti hayata. Bakış. Açım. Hiç olmadı. Hep. Umutsuzdum. Taaa burcu. Hocamla . Tanışanakadar tavsiye. Ettği. Yöntemlerle. Atlattım. Cook. Şükür. Hala. İnanamıyorum. Ama. Yendimm. Burcu. Hocam. O. Samimiyetiyele. Ve. Cook. Güler. Yuzuyle beni. Motive. Etti. Benim. Gibi. Bayanlar asla. Geciştirmesinler. Ve. Zaman aşımına. Ugramasınlar Cook. Tesekürlerimi. İletiyorum. herkese tavsiye ediyorum

Danışan : EL.
Uzm. Psk. Burcu Muşdal Çelebi / 19.06.2019

Eşim Burcu Hanıma internet üzerinden hakkındaki tavsiyeleri okuyarak ulaştı.Burcu Hanıma Vajinismus tedavisi için gittik. 1 yıldır evliydik ancak cinsel ilişkiye girememiştik,ilk randevumuza giderken aslında hiç ümidim yoktu. Ancak Burcu hanım sayesinde yeniden ümitlendim. Ve terapi süresince verdiği ödevleri yapabildim,sonunda da istediğimiz sonuca ulaştık. Korktuğum kadar hiç bir şey yokmuş. Herkese bu problem için gönül rahatlığıyla Burcu Hanımı ve terapi görmelerini öneririm. Kendisine de çok teşekkür ederim.

Danışan : D.Ö
Uzm. Psk. Burcu Muşdal Çelebi / 03.04.2015

İşini severek yapan, mesleğinin hakkını veren, samimi, güler yüzlü,çok iyi bir uzman. Basta Elif Hanım olmak üzere psikolog avrupa ya çok çok teşekkür ediyorum..:)

Danışan : E.
Uzm. Psk. Burcu Muşdal Çelebi / 19.12.2015Yorum Yaz

RANDEVU TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN BİZE YAZABİLİRSİNİZ.