DANIŞAN YORUMLARI 3.Sayfa


Burcu hanım çok içten, odasına girer girmez içinizi dinginleştiren, samimi ve huzur veren bir psikolog. Yaklaşık 5 aydır Emdr terapisi görmekteyim. Özgüven problemim kendi başıma aşamayacağım bir boyuttaydı. İki kişilik ortamlarda bile konuşmaya utanıp sıkılırken ve işimden kötü bir tecrübeyle ayrılmışken Burcu hanım imdadıma yetişti. Onun yardımı ve benim özverimle ( Önceden hiçbir şeyi başaramayacağıma tam inancım olduğu için bu kısmı söyleyemezdim:) ) şuan ki işyerimde müdürlük pozisyonuna yükseldim. İyileşmemi kendim ve çevrem çok net görebiliyorken bu terfi düzelmemin en somut kanıtı. Buradan bir defa daha teşekkür ediyorum kendisine. Tercih edebileceğiniz en iyi uzmanlardan biri olduğunu büyük bir iç rahatlığıyla söylüyorum.
Çocukluk travmalarım üzerinde çalışırken üzerime çöken ağırlık seansların devam etmesiyle kaybolup gitti. Omuzlarıma ağırlık ettiğim her şey uçtu sanki. Bu yüzden kendime yaptığım enbüyük iyilik Burcu hanımla karşılaşmak oldu diyebilirm.Sevgilerimle..

Danışan : F.O
Uzm. Psk. Burcu Muşdal Çelebi / 05.07.2018

Aslı Hn. güleryüzlü ve çözüm odaklı yaklaşımı ile sadece kendi hayatımdaki odakları değil, çocuklarıma, eşime ve iş hayatına yaklaşımımı değiştiren bir yaşam ve bakışa açısı kazandırdı bana. İşini profesyonelce yapan, yaptığı işin sorumluluğunu alan, kendinizi rahatlıkla teslim edebileceğiniz bir uzman. Herşey için çok teşekkür ediyorum.

Danışan : S.G
Psk. Aile Danışmanı Aslı Kırbayır Özerenler / 11.02.2017

6 aylık evliliğimin her günü vajinismusun yüzünden gözyaşı ve berbat bi şekilde geçti daha sonra internette bu siteyi buldum. Aslı hocamın o samimi Güler yüzü ve vajinismusun tedavisini eğlenceli bi şekilde anlatışı ve sevecen tavrı samimi yaklaşımı , yardımları ile 8 haftada sorunsuz bir şekilde atlattık .Meğer boşa üzülmüşüz .Aslı hocama ve psikoloji Avrupa merkezine sonsuz teşekkürler.

Danışan : K.T
Psk. Aile Danışmanı Aslı Kırbayır Özerenler / 18.01.2017

Hayatla ilgili pek çok korkum vardı nihayet bunların üstesinden gelebildim.

Danışan : R.D
Psk. Aile Danışmanı Aslı Kırbayır Özerenler / 19.12.2016

Aslı'ya çok teşekkürler, yaklaşık 4-5 ay birçok küçük ve büyük problemi önce analiz edip belli bir teknik ve plana göre çözümlemesi çok profesyonelceydi.

Danışan : O.E
Psk. Aile Danışmanı Aslı Kırbayır Özerenler / 07.12.2016Yorum Yaz

RANDEVU TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN BİZE YAZABİLİRSİNİZ.