DANIŞAN YORUMLARI 1.Sayfa


Vajinismus hastası olduğum konusunda bir çok araştırma yaptım ve destek almam gerektiğine karar vermiştim. Araştırmaya başlamıştık eşimle Burcu hanıma internet üzerinden rastladık öyle irtibata geçtik. Hocamızdan randevu aldık. 5 Aylık evliyim hocamızdan yaklaşık 2 ay boyunca destek aldım. Hocamız her zaman çok olumlu ve sabırlı olmam konusunda çok destek oldu. Çok deneyimli bir hocamız kendisi iyiki kendisini tanıma fırsatım oldu. Çok olumsuzdum hocamızla görüşmeye başladığımızda çünkü hiç atlatamam diye düşünüyordum hocamızın söylediği herşeyi aşama aşama yapmaya başladık ve o kadar olumlu sonuçlar aldık ki kafamdaki olumsuzluklardan kurtulmaya başlamıştım. Bu tedavi için kesinlikle destek alınılması gereken bir hocamız herşey i.çin kendisine minnettarız hocamız çok güleyüzlü ve olumlu bir insan eşimle iyiki hocamızdan destek almışız ve hayatımızdaki bu hastalığı aslında aşabileceğimizi görmüş ve deneyimlemiş olduk. Kesinlikle hocamızdan destek alın gönül rahatlığıyla, hocamızın engin bilgilerinden yararlanın. Herşeyin üstesinden gelebilirsiniz kendinize güvenin.

Danışan : T.K.
Uzm. Psk. Burcu Muşdal Çelebi / 31.03.2021

Yaşadığım üzücü bir kayıp nedeniyle travma sonrası stres bozukluğu teşhisi kondu, ilaç kullanmak istemediğim için yaptığım araştırma, çevremden aldığım tavsiye ile Psikoloji Avrupa ve Sevgili Burcu Hanım ile tanıştım, uyguladığı tedavi ve yöntem sonrası hem sıkıntılı süreci doğru atlatabildim hem de eski sağlığıma yeniden kavuştum, tekrar kendimi bir bütün halinde hissettiğimi söyleyebilirim, eşim ve kendi adıma çok teşekkür ediyorum, güvenilir, nazik ve anlayışlı yaklaşımı çok rahatlatıcıydı.

Danışan : ÖZ.
Uzm. Psk. Burcu Muşdal Çelebi / 26.08.2019

Merhaba. Biz bu tedaviye yani vajinismus tedavisine başlamadan önce hiç umudumuz yoktu. Ama neydi:) pes etmedik. Burcu hanım süreci harika bir profesyonellikle yürüttü ve Allah in izni ile çok başarılı bir şekilde geldik üstesinden :-) herkesin bu vb. problemlemlerin üstesinden gelmesi dileğimle.

Danışan : C.N
Uzm. Psk. Burcu Muşdal Çelebi / 29.07.2019

Merhaba, geçmişteki ağır travmatik etkilerden kurtulmak için doktor araştırmasına girdim ve Burcu Hanım ile tanıştık. Hayatımın merkezi haline gelmiş olan bu durumları nasıl çözeceğimi bilemiyordum. Öncelikle Burcu Hanım ile güzel bir enerji yakaladık. Ki gördüğünüzde siz de anlayacaksınız.Sonrasında EMDR ile çalıştık ve 2 aydır terapiye gidiyorum.Farkı görebiliyorum, görebiliyorlar. Hiç düşünmeden önerebileceğim bir doktordur kendisi. Kendinize bir şans tanıyın ve gidin tanışın.

Danışan : T.
Uzm. Psk. Burcu Muşdal Çelebi / 03.07.2019


3senelik evliyim ve vajinismustum. bu süre içerisinde birçok kadın doğum ve cinsel terapi uzmanlarıyla görüştüm fakat hiçbirinde sorunuma çözüm bulamadım tâki internetten araştırıp burcu hanımla tanışana kadar.sıcak ve samimi tavrı,ilgisi ve beni doğru yönlendirmesi sayesinde 6 seansta sorunumu çözdüm çok şükür hala inanamıyorum umudum tükendiği zamanda burcu hanım bana ışık oldu ona çok teşekkür ederim ❤️Burdan herkese burcu hanıma gitmesini tavsiye ediyorum gerisini halloldu bilin sonsuz teşekkürler iyiki sizi tanıdım umudunuzu yitirmeyin ve lütfen ertelemeyin sevgiler.

Danışan : P.A
Uzm. Psk. Burcu Muşdal Çelebi / 27.03.2019Yorum Yaz

RANDEVU TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN BİZE YAZABİLİRSİNİZ.