DANIŞAN YORUMLARI 1.Sayfa


Kendisiyle aralıklarla dolu uzun bir sürecimiz oldu.. Ne olursa olsun hep yanımdaydı.. Beni etiketlemekten ve etiketletmekten korudu. Travmalarımla usul usul yüzleştirdi hazır olduğumda gerçekleri söyledi.. timing sadece komedilerde değil psikoterapilerde de önemliymiş. Aslı hanım bunu iyi yapıyor. Ve ne olursa olsun kendinize yüklenmenizi önlüyor böylece ayar kalkıp berrak zihinle durumunuzu gözden geçirip buna göre hamle yapabiliyorsunuz....not: bu ülkede herkesin terapi alması lazım Aslı hanım da bu işin ehillerinden....teşekkürler

Danışan : E.K
Uzmanımız : Psk. Aslı Özerenler / 17.02.2021

Özellikle şunu belirtmek isterim, psikolojik destek almak ayıplanacak utanılacak bir şey değil. Eğer ihtiyacınızın olduğunu düşünürseniz, özellikle Aslı hanım bu konuda bir uzman. Emin olun ki hayatınız değişecek. Biz eşimle çift terapisi aldık ve ilişkimize bir uzman yardımıyla baktığımızda aslında hiç karşımızdakini dinlemediğimizi ve sürekli birbirimizi suçladığımızı , konuşmak için sadece karşı tarafın susmasını beklediğimizi fark ettik. Sadece evlilik hayatımız için değil, sosyal hayatımızdaki iletişimimiz bile değişti diyebilirim. Kesinlikle Aslı hanım bu işinde uzman ve hayatınız değişecek. İyi ki Aslı hanımla tanıştık ve hayatımızı değiştirdi. Bize çok zor olan iletişimin ne kadar kolay ve sağlıklı bir şey olduğunu öğreti. Geç olmadan danışın, ilişkinizi, iletişiminizi ve hayatınızı değiştirin.

Danışan : S.E.O
Uzmanımız : Psk. Aslı Özerenler / 15.02.2021

Yaşadığım üzücü bir kayıp nedeniyle travma sonrası stres bozukluğu teşhisi kondu, ilaç kullanmak istemediğim için yaptığım araştırma, çevremden aldığım tavsiye ile Psikoloji Avrupa ve Sevgili Burcu Hanım ile tanıştım, uyguladığı tedavi ve yöntem sonrası hem sıkıntılı süreci doğru atlatabildim hem de eski sağlığıma yeniden kavuştum, tekrar kendimi bir bütün halinde hissettiğimi söyleyebilirim, eşim ve kendi adıma çok teşekkür ediyorum, güvenilir, nazik ve anlayışlı yaklaşımı çok rahatlatıcıydı.

Danışan : ÖZ.
Uzmanımız : Uzm. Psk. Burcu Muşdal Çelebi / 26.08.2019

Merhaba. Biz bu tedaviye yani vajinismus tedavisine başlamadan önce hiç umudumuz yoktu. Ama neydi:) pes etmedik. Burcu hanım süreci harika bir profesyonellikle yürüttü ve Allah in izni ile çok başarılı bir şekilde geldik üstesinden :-) herkesin bu vb. problemlemlerin üstesinden gelmesi dileğimle.

Danışan : C.N
Uzmanımız : Uzm. Psk. Burcu Muşdal Çelebi / 29.07.2019

Merhaba Aslı Hocama ne kadar teşekkür etsem burdan az kalacaktır. Birlikte benim için bir imkansızı başardık.4aylık evliydim vajınısmus ile başaçıkamyordum daha once başka bir terapi denemiştim evliliğim başlamadan biteceğini bu sorunun bitmeyeceğini asla başaramayacağımı düşünüyordum. eşimi kaybetmemek için son bir kez farklı bi terapist ile görüşmeyi kabul ettim ve yolumuz Aslı Hocamla kesisti iyi ki de öyle oldu 8 seansın sonunda tüm sorunlar bitmişti evliliğim daha da güzelleşmişti . terapi surecinde eşimin ve Aslı Hocamın bana güveni beni daha da motive etti.Herşey için Psikolog Avrupa ailesine teşekkür ederiz:)

Danışan : G.P.Y
Uzmanımız : Psk. Aslı Özerenler / 16.11.2016Yorum Yaz

RANDEVU TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN BİZE YAZABİLİRSİNİZ.