DANIŞAN YORUMLARI 1.Sayfa


Yaşam akıp giderken bu da gelir bu da geçer diye diye geride bırakırız çektiklerimizi ama kafamızda, vücudumuzda bıraktığı izlerin bizi, bizim mücadelemizin yakın çevremizi nasıl etkilediğini farkedemeyiz. Olumsuz, huzursuz duygularla mutsuzluğun içerisinde boğuluruz. Uykusuzluk, bitmeyen baş ağrıları, uzun doktor tetkikleri, ilaçlar sonuç vermez. Ağırlık ve ağrılar artarda artar, hastalıklar, acil servisine koşturmalar bitmek bilmez. Tam da yaşamdan umutlarımın tükendiği bu noktada Psikolog Aslı ile tanıştım. Uzman Aslı Özerenler ile tanıştığım güne şükürler olsun diyorum. Ne en iyi dost, ne doktorlar, ne de en iyi ilaçlar mutsuzluğuma, uykusuz gecelerime, hastalıklarıma çare olamamıştı. Herşeyi gerçek anlamda geride bırakmak, yaşamdan tat alabilmek, geçemeyen baş ve kemik ağrılarım, kalp sorunlarım onun uzmanlığı sayesinde son buldu. Başka başka bir çok psikoloğa danışma deneyimim olmuştu, ancak çözüm yeteneğini uzmanlığı ile birleştirebilmiş, samimiyetiyle güvenimi tamamen kazanan Psikoloğum Aslı Özerenler'den geldi. TAVSİYE EDİYORUM, her ortamda, onun bana başlattığı yeni hayatı, özel yeteneklerini ve uzmanlığını anlatıyorum.

Danışan : Özgün
Psk. Aile Danışmanı Aslı Kırbayır Özerenler / 01.06.2021

Buraya yazacak o kadar çok şey var ki hangi birini sığdırabilirim bilmiyorum. Vajinismus hastalığı için bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim kendisine. Tabi ona gitmeden bir sürü yanlış klinik tecrübelerim olduğundan travmatik bir durumdaydı sürecim. En başından hatta eksilerden başladık ilmek ilmek işledi ve sonsuz inandı. Kendisi buna işim diyor ama bence çok daha ötesinde görüyor mesleğini ve hakkını veriyor. Sonsuz güven ve huzur veren karakteriyle beni bana inandırdı. Bu sorunu bildi ve sonuna kadar yürüdü benle. Her açıdan çok yardımcı oldu belki bazı meslektaşları bu kadar uğraşmazdı hemen başka doktorlara yönlendirirdi. Ama diyorum ya bence zor bir vaka olmama rağmen sabırla iyileştirdi sonunda beni. Hastalığımın bitmesi bir yana karakterimde de olumlu değişimler oldu bu süreçte. Vajinismus psikolojik bir hastalıktır ve tedavisi psikolog veya psikiyatri harici bir yerde aranmamalıdır. Seanslar bir yana telefonla da hep arayıp sordu beni ve her aradığımda büyük bir nezaket ve anlayışla dinledi hep. Kendisi işini ve sınırlarını çok iyi bilen başarılı bir psikolog bence. Herşey için teşekkürler hocam iyi ki tanıdım sizi.

Danışan : İ.
Psk. Aile Danışmanı Aslı Kırbayır Özerenler / 20.05.2021

Vajinismus hastası olduğum konusunda bir çok araştırma yaptım ve destek almam gerektiğine karar vermiştim. Araştırmaya başlamıştık eşimle Burcu hanıma internet üzerinden rastladık öyle irtibata geçtik. Hocamızdan randevu aldık. 5 Aylık evliyim hocamızdan yaklaşık 2 ay boyunca destek aldım. Hocamız her zaman çok olumlu ve sabırlı olmam konusunda çok destek oldu. Çok deneyimli bir hocamız kendisi iyiki kendisini tanıma fırsatım oldu. Çok olumsuzdum hocamızla görüşmeye başladığımızda çünkü hiç atlatamam diye düşünüyordum hocamızın söylediği herşeyi aşama aşama yapmaya başladık ve o kadar olumlu sonuçlar aldık ki kafamdaki olumsuzluklardan kurtulmaya başlamıştım. Bu tedavi için kesinlikle destek alınılması gereken bir hocamız herşey i.çin kendisine minnettarız hocamız çok güleyüzlü ve olumlu bir insan eşimle iyiki hocamızdan destek almışız ve hayatımızdaki bu hastalığı aslında aşabileceğimizi görmüş ve deneyimlemiş olduk. Kesinlikle hocamızdan destek alın gönül rahatlığıyla, hocamızın engin bilgilerinden yararlanın. Herşeyin üstesinden gelebilirsiniz kendinize güvenin.

Danışan : T.K.
Uzm. Psk. Burcu Muşdal Çelebi / 31.03.2021

Kendisiyle aralıklarla dolu uzun bir sürecimiz oldu. Ne olursa olsun hep yanımdaydı. Beni etiketlemekten ve etiketlenmekten korudu. Travmalarımla usul usul yüzleştirdi hazır olduğumda gerçekleri söyledi. Timing sadece komedilerde değil psikoterapilerde de önemliymiş. Aslı hanım bunu iyi yapıyor ve ne olursa olsun kendinize yüklenmenizi önlüyor. Böylece ayar kalkıp berrak zihinle durumunuzu gözden geçirip buna göre hamle yapabiliyorsunuz. Bu ülkede herkesin terapi alması lazım. Aslı hanımda bu işin ehlilerinden. Teşekkürler.

Danışan : E.K.
Psk. Aile Danışmanı Aslı Kırbayır Özerenler / 15.02.2021

Özellikle şunu belirtmek isterim, psikolojik destek almak ayıplanacak utanılacak bir şey değil, eğer ihtiyacınızın olduğunu düşünürseniz, özellikle Aslı hanım bu konuda bir uzman. Emin olun ki hayatınız değişecek. Biz eşimle çift terapisi aldık ve ilişkimize bir uzman yardımıyla baktığımızda aslında hiç karşımızdakini dinlemediğimizi ve sürekli birbirimizi suçladığımızı, konuşmak için sadece karşı tarafın susmasını beklediğimizi farkettik. Sadece evlilik hayatımız için değil, sosyal hayatımızdaki iletişimimiz bile değişti diyebilirim. Kesinlikle Aslı hanım bu işinde uzman ve hayatınız değişecek. İyi ki Aslı hanımla tanıştı ve hayatımızı değiştirdi. Bize çok zor olan iletişimin ne kadar kolay ve sağlıklı bir şey olduğunu öğretti. Geç olmadan danışınç İlişkinizi, iletişiminizi ve hayatınızı değiştirin.

Danışan : S.E.O
Psk. Aile Danışmanı Aslı Kırbayır Özerenler / 14.02.2021

Yaşadığım üzücü bir kayıp nedeniyle travma sonrası stres bozukluğu teşhisi kondu, ilaç kullanmak istemediğim için yaptığım araştırma, çevremden aldığım tavsiye ile Psikoloji Avrupa ve Sevgili Burcu Hanım ile tanıştım, uyguladığı tedavi ve yöntem sonrası hem sıkıntılı süreci doğru atlatabildim hem de eski sağlığıma yeniden kavuştum, tekrar kendimi bir bütün halinde hissettiğimi söyleyebilirim, eşim ve kendi adıma çok teşekkür ediyorum, güvenilir, nazik ve anlayışlı yaklaşımı çok rahatlatıcıydı.

Danışan : ÖZ.
Uzm. Psk. Burcu Muşdal Çelebi / 26.08.2019Yorum Yaz

RANDEVU TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN BİZE YAZABİLİRSİNİZ.