DANIŞAN YORUMLARI 2.Sayfa


Merhaba, geçmişteki ağır travmatik etkilerden kurtulmak için doktor araştırmasına girdim ve Burcu Hanım ile tanıştık. Hayatımın merkezi haline gelmiş olan bu durumları nasıl çözeceğimi bilemiyordum. Öncelikle Burcu Hanım ile güzel bir enerji yakaladık. Ki gördüğünüzde siz de anlayacaksınız.Sonrasında EMDR ile çalıştık ve 2 aydır terapiye gidiyorum.Farkı görebiliyorum, görebiliyorlar. Hiç düşünmeden önerebileceğim bir doktordur kendisi. Kendinize bir şans tanıyın ve gidin tanışın.

Danışan : T.
Uzmanımız : Uzm. Psk. Burcu Muşdal Çelebi / 03.07.2019

Hayat benim için üstesinden gelemediğim, sırtımda taşıdığım bir yük olmuştu. Tüm bu duygularımın sebebinin olumsuz çevresel etkenlere bağlı olduğu, bu olumsuzlukların düzelmesiyle her şeyin yoluna gireceğine inanıyordum. Son dönemde, içinde yaşamış olduğum olumsuz duyguların kaynağının, gerçekte çevresel etkenler olmadığı, tamamen içsel olduğunu fark etmeye başladım. Bu andan itibaren yardım alabileceğim, doğru bir danışman arayışına girdim. Avrupa Danışmanlık Merkezinde Uzman Klinik Psikolog Aslı Özerenler ile terapi sürecine başladık. Terapi sürecinde, danışmanlık yardımı alma fikrimin ne kadar doğru olduğunu gördüm. Terapiye kararlı ve inanarak devam etmem, yaşamış olduğum olumsuz duyguların değişmesini sağladı. Uzun yıllar çekmiş olduğum baş ve sırt ağrılarımın fizyolojik olmayıp tamamen psikolojik olduğunu, ağrılarımın geçmesiyle öğrenmiş oldum. Yaşam sizi duygusal olarak zorluyor, bu da yaşam kalitenizi düşürüyor ise, harekete geçin ve sizin için doğru olacak bir uzmandan profesyonel yardım alın.

Danışan : A.B
Uzmanımız : Psk. Aslı Özerenler / 15.08.2016

3senelik evliyim ve vajinismustum. bu süre içerisinde birçok kadın doğum ve cinsel terapi uzmanlarıyla görüştüm fakat hiçbirinde sorunuma çözüm bulamadım tâki internetten araştırıp burcu hanımla tanışana kadar.sıcak ve samimi tavrı,ilgisi ve beni doğru yönlendirmesi sayesinde 6 seansta sorunumu çözdüm çok şükür hala inanamıyorum umudum tükendiği zamanda burcu hanım bana ışık oldu ona çok teşekkür ederim ❤️Burdan herkese burcu hanıma gitmesini tavsiye ediyorum gerisini halloldu bilin sonsuz teşekkürler iyiki sizi tanıdım umudunuzu yitirmeyin ve lütfen ertelemeyin sevgiler.

Danışan : P.A
Uzmanımız : Uzm. Psk. Burcu Muşdal Çelebi / 27.03.2019

Burcu hanım çok içten, odasına girer girmez içinizi dinginleştiren, samimi ve huzur veren bir psikolog. Yaklaşık 5 aydır Emdr terapisi görmekteyim. Özgüven problemim kendi başıma aşamayacağım bir boyuttaydı. İki kişilik ortamlarda bile konuşmaya utanıp sıkılırken ve işimden kötü bir tecrübeyle ayrılmışken Burcu hanım imdadıma yetişti. Onun yardımı ve benim özverimle ( Önceden hiçbir şeyi başaramayacağıma tam inancım olduğu için bu kısmı söyleyemezdim:) ) şuan ki işyerimde müdürlük pozisyonuna yükseldim. İyileşmemi kendim ve çevrem çok net görebiliyorken bu terfi düzelmemin en somut kanıtı. Buradan bir defa daha teşekkür ediyorum kendisine. Tercih edebileceğiniz en iyi uzmanlardan biri olduğunu büyük bir iç rahatlığıyla söylüyorum.
Çocukluk travmalarım üzerinde çalışırken üzerime çöken ağırlık seansların devam etmesiyle kaybolup gitti. Omuzlarıma ağırlık ettiğim her şey uçtu sanki. Bu yüzden kendime yaptığım enbüyük iyilik Burcu hanımla karşılaşmak oldu diyebilirm.Sevgilerimle..

Danışan : F.O
Uzmanımız : Uzm. Psk. Burcu Muşdal Çelebi / 05.07.2018

Aslı Hn. güleryüzlü ve çözüm odaklı yaklaşımı ile sadece kendi hayatımdaki odakları değil, çocuklarıma, eşime ve iş hayatına yaklaşımımı değiştiren bir yaşam ve bakışa açısı kazandırdı bana. İşini profesyonelce yapan, yaptığı işin sorumluluğunu alan, kendinizi rahatlıkla teslim edebileceğiniz bir uzman. Herşey için çok teşekkür ediyorum.

Danışan : S.G
Uzmanımız : Psk. Aslı Özerenler / 11.02.2017Yorum Yaz

RANDEVU TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN BİZE YAZABİLİRSİNİZ.