DANIŞAN YORUMLARI 2.Sayfa


Merhaba. Biz bu tedaviye yani vajinismus tedavisine başlamadan önce hiç umudumuz yoktu. Ama neydi:) pes etmedik. Burcu hanım süreci harika bir profesyonellikle yürüttü ve Allah in izni ile çok başarılı bir şekilde geldik üstesinden :-) herkesin bu vb. problemlemlerin üstesinden gelmesi dileğimle.

Danışan : C.N
Uzm. Psk. Burcu Muşdal Çelebi / 29.07.2019

Merhaba, geçmişteki ağır travmatik etkilerden kurtulmak için doktor araştırmasına girdim ve Burcu Hanım ile tanıştık. Hayatımın merkezi haline gelmiş olan bu durumları nasıl çözeceğimi bilemiyordum. Öncelikle Burcu Hanım ile güzel bir enerji yakaladık. Ki gördüğünüzde siz de anlayacaksınız.Sonrasında EMDR ile çalıştık ve 2 aydır terapiye gidiyorum.Farkı görebiliyorum, görebiliyorlar. Hiç düşünmeden önerebileceğim bir doktordur kendisi. Kendinize bir şans tanıyın ve gidin tanışın.

Danışan : T.
Uzm. Psk. Burcu Muşdal Çelebi / 03.07.2019


3senelik evliyim ve vajinismustum. bu süre içerisinde birçok kadın doğum ve cinsel terapi uzmanlarıyla görüştüm fakat hiçbirinde sorunuma çözüm bulamadım tâki internetten araştırıp burcu hanımla tanışana kadar.sıcak ve samimi tavrı,ilgisi ve beni doğru yönlendirmesi sayesinde 6 seansta sorunumu çözdüm çok şükür hala inanamıyorum umudum tükendiği zamanda burcu hanım bana ışık oldu ona çok teşekkür ederim ❤️Burdan herkese burcu hanıma gitmesini tavsiye ediyorum gerisini halloldu bilin sonsuz teşekkürler iyiki sizi tanıdım umudunuzu yitirmeyin ve lütfen ertelemeyin sevgiler.

Danışan : P.A
Uzm. Psk. Burcu Muşdal Çelebi / 27.03.2019

Burcu hanım çok içten, odasına girer girmez içinizi dinginleştiren, samimi ve huzur veren bir psikolog. Yaklaşık 5 aydır Emdr terapisi görmekteyim. Özgüven problemim kendi başıma aşamayacağım bir boyuttaydı. İki kişilik ortamlarda bile konuşmaya utanıp sıkılırken ve işimden kötü bir tecrübeyle ayrılmışken Burcu hanım imdadıma yetişti. Onun yardımı ve benim özverimle ( Önceden hiçbir şeyi başaramayacağıma tam inancım olduğu için bu kısmı söyleyemezdim:) ) şuan ki işyerimde müdürlük pozisyonuna yükseldim. İyileşmemi kendim ve çevrem çok net görebiliyorken bu terfi düzelmemin en somut kanıtı. Buradan bir defa daha teşekkür ediyorum kendisine. Tercih edebileceğiniz en iyi uzmanlardan biri olduğunu büyük bir iç rahatlığıyla söylüyorum.
Çocukluk travmalarım üzerinde çalışırken üzerime çöken ağırlık seansların devam etmesiyle kaybolup gitti. Omuzlarıma ağırlık ettiğim her şey uçtu sanki. Bu yüzden kendime yaptığım enbüyük iyilik Burcu hanımla karşılaşmak oldu diyebilirm.Sevgilerimle..

Danışan : F.O
Uzm. Psk. Burcu Muşdal Çelebi / 05.07.2018

Burcu hanımla tanışmamız benim son zamanlarda yaşadığım depresyon belirtileriyle baş etme çabam neticesinde oldu. Özellikle iletişim konusunda iş ve okul yaşantımda yaşadığım sorunlar, ailemde yaşadığım hayal krıklıkları ve hayatımdakı bir çok kişiye karşı aşırı öfke duygum ve hayata karşı isteksizlik umutsuzluk ve çaresizlik duyguları oluşturmuştu. Burcu hanım bilişsel ve davranışçı terapi ile beni tanıştırdı ve terapide kullanılan ve bakış açımı değiştiren bazı pratik uygulamaları hayatıma dahil etmemde yardımcı oldu. Aynı zamanda çocuklukta yaşadığım bazı travmaların bugüne yansımalarının beni çoğu zaman kötü duygulara sürüklediği anlattı ve EMDR terapisi ile bu anılarla baş etmemde yardımcı oldu. Burcu hanımın sakin samimi ve motive eden tavrıyla kendimi daha iyi ifade etmeme ve terapiye adapte olmama çok yardımcı oldu. Bazı sorunlarla kendimiz baş etmeye çalışarak bilmeden kendizi çıkmaz yollara sokuyoruz. Bir uzmandan yardım almak sorunları daha kısa sürede ve etkili şekilde çözmemiz kendimiz ve çevremizdeki insanlar için en iyi çözüm. Burcu hanımda tercih edebileceğiniz en iyi uzmanlardan birisi tavsiye ederim

Danışan : SA.
Uzm. Psk. Burcu Muşdal Çelebi / 13.07.2019Yorum Yaz

RANDEVU TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN BİZE YAZABİLİRSİNİZ.