DANIŞAN YORUMLARI 2.Sayfa


Merhaba. Biz bu tedaviye yani vajinismus tedavisine başlamadan önce hiç umudumuz yoktu. Ama neydi:) pes etmedik. Burcu hanım süreci harika bir profesyonellikle yürüttü ve Allah in izni ile çok başarılı bir şekilde geldik üstesinden :-) herkesin bu vb. problemlemlerin üstesinden gelmesi dileğimle.

Danışan : C.N
Uzm. Psk. Burcu Muşdal Çelebi / 29.07.2019

Merhaba Aslı Hocama ne kadar teşekkür etsem burdan az kalacaktır. Birlikte benim için bir imkansızı başardık.4aylık evliydim vajınısmus ile başaçıkamyordum daha once başka bir terapi denemiştim evliliğim başlamadan biteceğini bu sorunun bitmeyeceğini asla başaramayacağımı düşünüyordum. eşimi kaybetmemek için son bir kez farklı bi terapist ile görüşmeyi kabul ettim ve yolumuz Aslı Hocamla kesisti iyi ki de öyle oldu 8 seansın sonunda tüm sorunlar bitmişti evliliğim daha da güzelleşmişti . terapi surecinde eşimin ve Aslı Hocamın bana güveni beni daha da motive etti.Herşey için Psikolog Avrupa ailesine teşekkür ederiz:)

Danışan : G.P.Y
Psk. Aile Danışmanı Aslı Kırbayır Özerenler / 16.11.2016

Merhaba, geçmişteki ağır travmatik etkilerden kurtulmak için doktor araştırmasına girdim ve Burcu Hanım ile tanıştık. Hayatımın merkezi haline gelmiş olan bu durumları nasıl çözeceğimi bilemiyordum. Öncelikle Burcu Hanım ile güzel bir enerji yakaladık. Ki gördüğünüzde siz de anlayacaksınız.Sonrasında EMDR ile çalıştık ve 2 aydır terapiye gidiyorum.Farkı görebiliyorum, görebiliyorlar. Hiç düşünmeden önerebileceğim bir doktordur kendisi. Kendinize bir şans tanıyın ve gidin tanışın.

Danışan : T.
Uzm. Psk. Burcu Muşdal Çelebi / 03.07.2019


Hayat benim için üstesinden gelemediğim, sırtımda taşıdığım bir yük olmuştu. Tüm bu duygularımın sebebinin olumsuz çevresel etkenlere bağlı olduğu, bu olumsuzlukların düzelmesiyle her şeyin yoluna gireceğine inanıyordum. Son dönemde, içinde yaşamış olduğum olumsuz duyguların kaynağının, gerçekte çevresel etkenler olmadığı, tamamen içsel olduğunu fark etmeye başladım. Bu andan itibaren yardım alabileceğim, doğru bir danışman arayışına girdim. Avrupa Danışmanlık Merkezinde Uzman Klinik Psikolog Aslı Özerenler ile terapi sürecine başladık. Terapi sürecinde, danışmanlık yardımı alma fikrimin ne kadar doğru olduğunu gördüm. Terapiye kararlı ve inanarak devam etmem, yaşamış olduğum olumsuz duyguların değişmesini sağladı. Uzun yıllar çekmiş olduğum baş ve sırt ağrılarımın fizyolojik olmayıp tamamen psikolojik olduğunu, ağrılarımın geçmesiyle öğrenmiş oldum. Yaşam sizi duygusal olarak zorluyor, bu da yaşam kalitenizi düşürüyor ise, harekete geçin ve sizin için doğru olacak bir uzmandan profesyonel yardım alın.

Danışan : A.B
Psk. Aile Danışmanı Aslı Kırbayır Özerenler / 15.08.2016

3senelik evliyim ve vajinismustum. bu süre içerisinde birçok kadın doğum ve cinsel terapi uzmanlarıyla görüştüm fakat hiçbirinde sorunuma çözüm bulamadım tâki internetten araştırıp burcu hanımla tanışana kadar.sıcak ve samimi tavrı,ilgisi ve beni doğru yönlendirmesi sayesinde 6 seansta sorunumu çözdüm çok şükür hala inanamıyorum umudum tükendiği zamanda burcu hanım bana ışık oldu ona çok teşekkür ederim ❤️Burdan herkese burcu hanıma gitmesini tavsiye ediyorum gerisini halloldu bilin sonsuz teşekkürler iyiki sizi tanıdım umudunuzu yitirmeyin ve lütfen ertelemeyin sevgiler.

Danışan : P.A
Uzm. Psk. Burcu Muşdal Çelebi / 27.03.2019Yorum Yaz

RANDEVU TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN BİZE YAZABİLİRSİNİZ.