DANIŞAN YORUMLARI 5.Sayfa


Eşim Burcu Hanıma internet üzerinden hakkındaki tavsiyeleri okuyarak ulaştı.Burcu Hanıma Vajinismus tedavisi için gittik. 1 yıldır evliydik ancak cinsel ilişkiye girememiştik,ilk randevumuza giderken aslında hiç ümidim yoktu. Ancak Burcu hanım sayesinde yeniden ümitlendim. Ve terapi süresince verdiği ödevleri yapabildim,sonunda da istediğimiz sonuca ulaştık. Korktuğum kadar hiç bir şey yokmuş. Herkese bu problem için gönül rahatlığıyla Burcu Hanımı ve terapi görmelerini öneririm. Kendisine de çok teşekkür ederim.

Danışan : D.Ö
Uzm. Psk. Burcu Muşdal Çelebi / 03.04.2015

Aslı hocam çok teşekkürler. Yaşamış olduğum tramvalar hayatımı çok olumsuz etkiliyordu sayenizde bütün sorunlarım çözüldü ve artık hayata çok daha olumlu bakıyorum. İyi ki sizinle tanışmışım artık biliyorum ki ihtiyacım olduğunda Psikoloji avrupa da bekleyen çok iyi bir uzmanım var. Düşününlere tavsiye ederim.

Danışan : N.D
Psk. Aile Danışmanı Aslı Kırbayır Özerenler / 22.12.2015

İşini severek yapan, mesleğinin hakkını veren, samimi, güler yüzlü,çok iyi bir uzman. Basta Elif Hanım olmak üzere psikolog avrupa ya çok çok teşekkür ediyorum..:)

Danışan : E.
Uzm. Psk. Burcu Muşdal Çelebi / 19.12.2015

Nisanliyim, evlilikle alakalı bazı problemler vardı kafamda. Asli hocayla terapiye başladık, hem verdiği güvenle hem de mükemmel birikimiyle tüm sorun ve korkularının üstesinden geldim. Kendisine çok teşekkür ediyorum .

Danışan : N.A
Psk. Aile Danışmanı Aslı Kırbayır Özerenler / 19.12.2015

Eşimle birtakım iletişim sıkıntıları yaşıyorduk. Aslı hanıma çift terapisi için geldik. Daha sağlıklı iletişim kurabilmenin püf noktalarını öğrendik kendisinden. Yardımı için teşekkürler. Düşünenlere de tavsiye ederim.

Danışan : H.Y
Psk. Aile Danışmanı Aslı Kırbayır Özerenler / 16.11.2015

aslı hoca ya verdiği eğitimler ve püf noktaları için sonsuz teşekkürler sayesinde eşimle olan göremediğimiz sıkıntıları ve sorunları çok çok güzel aştık... kendisine başarılarının devamını dilerim...

Danışan : A.A
Psk. Aile Danışmanı Aslı Kırbayır Özerenler / 04.01.2016Yorum Yaz

RANDEVU TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN BİZE YAZABİLİRSİNİZ.