DANIŞAN YORUMLARI 4.Sayfa


3.yıldır.evliyim cook sıkıntılar. Cektim ve benim için 3 yıl bomboş. Geçti hayata. Bakış. Açım. Hiç olmadı. Hep. Umutsuzdum. Taaa burcu. Hocamla . Tanışanakadar tavsiye. Ettği. Yöntemlerle. Atlattım. Cook. Şükür. Hala. İnanamıyorum. Ama. Yendimm. Burcu. Hocam. O. Samimiyetiyele. Ve. Cook. Güler. Yuzuyle beni. Motive. Etti. Benim. Gibi. Bayanlar asla. Geciştirmesinler. Ve. Zaman aşımına. Ugramasınlar Cook. Tesekürlerimi. İletiyorum. herkese tavsiye ediyorum

Danışan : EL.
Uzmanımız : Uzm. Psk. Burcu Muşdal Çelebi / 19.06.2019

Gerek çocukluğumda gerek ergenliğimde yaşadığım büyük tramvalar oldu. Yardım almayı hep reddetmiştim. Taa ki Aslı Hocamla tanışana kadar.. Şu an 20 yaşında bir genç kızım. Yaşadığım tüm zorlukları paylaştığım, destek gördüğüm bir uzmanım var. İçinden çıkmasını imkansız gördüğüm tüm sorunlarımda yolumu aydınlatacak ışığı bulmamı sağladınız hocam.Yardımı doğru yerden aldığımızda hissettiğimiz gücün güzelliğinin tarifi bir hayli zor. Kısaca inancımı tazelediniz hocam. Her şey için teşekkürler..

Danışan : İ.S
Uzmanımız : Psk. Aslı Özerenler / 12.08.2016

Aslı hanımdan bireysel olarak aldıgım tedavi sayesinde geçmişte yaşadıgım sıkıntılarımdan arındım, sevgilim ve ailem ile aramdaki tüm sorunları çözüp bir cok konuda bana farkındalık sagladı kendisine çok teşekkür ederim

Danışan : E.D
Uzmanımız : Psk. Aslı Özerenler / 11.01.2016

Eşim Burcu Hanıma internet üzerinden hakkındaki tavsiyeleri okuyarak ulaştı.Burcu Hanıma Vajinismus tedavisi için gittik. 1 yıldır evliydik ancak cinsel ilişkiye girememiştik,ilk randevumuza giderken aslında hiç ümidim yoktu. Ancak Burcu hanım sayesinde yeniden ümitlendim. Ve terapi süresince verdiği ödevleri yapabildim,sonunda da istediğimiz sonuca ulaştık. Korktuğum kadar hiç bir şey yokmuş. Herkese bu problem için gönül rahatlığıyla Burcu Hanımı ve terapi görmelerini öneririm. Kendisine de çok teşekkür ederim.

Danışan : D.Ö
Uzmanımız : Uzm. Psk. Burcu Muşdal Çelebi / 03.04.2015

Aslı hocam çok teşekkürler. Yaşamış olduğum tramvalar hayatımı çok olumsuz etkiliyordu sayenizde bütün sorunlarım çözüldü ve artık hayata çok daha olumlu bakıyorum. İyi ki sizinle tanışmışım artık biliyorum ki ihtiyacım olduğunda Psikoloji avrupa da bekleyen çok iyi bir uzmanım var. Düşününlere tavsiye ederim.

Danışan : N.D
Uzmanımız : Psk. Aslı Özerenler / 22.12.2015Yorum Yaz

RANDEVU TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN BİZE YAZABİLİRSİNİZ.