Uzm. Klinik Psk. Beyza GÜLMEZ

Lisans eğitimini İngilizce psikoloji bölümünde tamamladıktan sonra, Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji master programında uzmanlık eğitimini ‘Duygu Düzenleme Güçlüğü, Ruh Sağlığı Ve Bedensel Belirti Bozuklukları İlişkisinde Öz-şefkatin aracı etkisi’ konulu tez ile tamamlamıştır. Lisans eğitimi sürecinde öğrenci değişim programı kapsamında Finlandiya'da psikoloji bölümümde eğitim görmüştür.

Stajlarını; 2 kez Bolu Abant İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi'nde yataklı ve ayaktan servislerinde, Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi’nde, İlkin Eğitim Anaokulu'nda, Esenler Çocuk Sokağı Esma Biltacı Anaokulu'nda ve Esentepe Huzur Evi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde stajlarını tamamlamıştır.

2016 yılında özel anaokullarında okul psikoloğu olarak göreve başlamış ve danışmanlık hizmeti vermiştir. Ardından klinik psikolog olarak psikolojik danışmanlık merkezlerinde görev almıştır. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Adolesan Polikliniğinde gönüllü psikolog olarak çalışmaktadır. EMDR, Şema terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Çocuk ve Ergenler için Şema Terapi, Çocuk Merkezli Oyun Terapisi, Psikoonkoloji Eğitimi , TSSB Temel Eğitimi ve Psikolojik İlkyardım Eğitimi ve çeşitli objektif - projektif test eğitimlerini tamamlamıştır.RANDEVU TALEBİNDE BULUNMAK İÇİN BİZE YAZABİLİRSİNİZ.